WIZYTA DUSZPASTERSKA (KOLĘDA) 2022/2023
Treść
DATA |
GODZINA |
KSIĄDZ |
ULICA |
|
|
|
|
Wtorek 27 XII
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Klimontowska 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G |
9.30 i 15.30 |
2 |
Klimontowska 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Klimontowska 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, 5F, 5G |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Śląska |
|
|
|
|
|
Środa 28 XII
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Klimontowska (domy prywatne) od dołu |
9.30 i 15.30 |
2 |
Klimontowska (domy prywatne) od góry |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
1 Maja 32, 34, 36, 38 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Tatrzańska |
|
|
|
|
|
Czwartek 29 XII
|
9.30 i 15.30 |
1 |
1 Maja 38A, 52, 56, 58, |
9.30 i 15.30 |
2 |
1 Maja 40, 62, 64, 78 |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
1 Maja 66, 68, 74, 80 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
1 Maja 60, 70, 72, 76 |
|
|
|
|
|
Piątek 30 XII |
9.30 i 15.30 |
1 |
1 Maja 42, 48, 50 |
9.30 i 15.30 |
2 |
1 Maja 44, 46, 54 |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Narutowicza 44, 46A |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Narutowicza 42, 48A |
|
|
|
|
|
Sobota 31 XII |
9.30 |
1 |
Sądecka, Koźla |
9.30 |
2 |
Kombajnistów |
|
9.30 |
3 |
Wandy, Krakusa |
|
9.30 |
4 |
Sielecka (domy prywatne), Kręta |
|
|
|
|
|
Poniedziałek 2 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Narutowicza 48C, 48E, 48F |
9.30 i 15.30 |
2 |
Narutowicza 38A, 38B, 40 |
|
9.30 |
3 |
Narutowicza 32, 48D |
|
16.00 |
4 |
Narutowicza 34, 36, 38C |
|
|
|
|
|
Wtorek 3 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Narutowicza 28, 30, 48B |
15.30 |
2 |
Narutowicza 22, 26 |
|
9.30 |
3 |
Narutowicza 16, 18, 20 |
|
9.30 i 16.00 |
4 |
Narutowicza 4, 6, 14 |
|
|
|
|
|
Środa 4 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Narutowicza 8, 10, 12 |
10.00 i 15.30 |
2 |
Narutowicza 2B, 2C, 2D |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Rzeźnicza domy prywatne i 23 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Narutowicza 2, 2A, 24 |
|
|
|
|
|
Czwartek 5 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Rzeźnicza 11, 12, 13, 15 |
10.00 i 15.30 |
2 |
Rzeźnicza 5, 7, 9, 17, 19 |
|
9.30 |
3 |
Rzeźnicza 1, 1A, 1B, 3 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Witosa 3, 3A, 3B, 3C |
|
|
|
|
|
Sobota 7 I 2023 |
9.30 |
2 |
Kanarków, Słowików, Kosów, Sowia, Szczytowa, Bażantów |
9.30 |
3 |
Góralska, Klimontowska 47 H, I, J, 45 |
|
9.30 |
4 |
Lawendowa, Szafranowa |
|
|
|
|
|
Poniedziałek 9 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Witosa 5, 5A, 5B, 5C, 5D |
9.30 i 15.30 |
2 |
Witosa 1, 1A, 1B, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20 |
|
9.30 |
3 |
Wesoła 1, 2, 2A, 3, 4 |
|
16.00 |
4 |
Wesoła 4A, 4B |
|
|
|
|
|
Wtorek 10 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Wesoła 5G, 5H, 7, 9 |
15.30 |
2 |
Wesoła 4C, 5, 5E, 5F |
|
9.30 |
3 |
Kaliska (domy prywatne) |
|
9.30 i 16.00 |
4 |
Kaliska 47, 49, 51, 53, 55 |
|
|
|
|
|
Środa 11 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Kaliska 33, 35, 35A, 37, 37A, 39, 39A, 43, 45 |
10.00 i 15.30 |
2 |
Kaliska 6I, 6II, 6III, 11, 19, 27, 29, 31 |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Kaliska 12, 13, 15 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Kaliska 19A, 19B, 19C,19D |
|
|
|
|
|
Czwartek 12 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Kaliska 9, 14, 14A |
10.00 i 15.30 |
2 |
Kaliska 17, Harcerska 6 |
|
9.30 |
3 |
Harcerska 8 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Harcerska 1, 3, 5, Narutowicza 38 |
|
|
|
|
|
Piątek 13 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Harcerska 2A, 4, 7, 9 |
15.30 |
2 |
Szkolna 7 |
|
9.30 |
3 |
Harcerska 10, 15 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Harcerska 11, 13, Szkolna 1 |
|
|
|
|
|
Sobota 14 I 2023 |
9.30 |
2 |
Kuźnica, Na Wzgórzu, Miętowa, Pogotowia |
9.30 |
3 |
Podhalańska, Bienia |
|
9.30 |
4 |
Jaskółek |
|
|
|
|
|
Poniedziałek 16 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Legionów 15E, 17, 17A, 18/I, 19, 19A |
9.30 i 15.30 |
2 |
Legionów 15, 15C, 15D, Szkolna 3 |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Legionów 15A, 15B, Szkolna 5, |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Legionów 13, 13A, 13B, 14/I |
|
|
|
|
|
Wtorek 17 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Legionów 7, 10/I, 11, 11A |
9.30 i 15.30 |
2 |
Legionów 5D, 6, 6A |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Legionów 5/II, 5/III, 5A, 5B, 5C |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Legionów 4, 4A |
|
|
|
|
|
Środa 18 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Legionów 2B, 2C |
9.30 i 15.30 |
2 |
Legionów domy prywatne 24, 26, 28, 29, Andersa (domy prywatne), Barbary |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Sielecka 19, 21, 22, 23, 27 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Sielecka 24, 26, 29 |
|
|
|
|
|
Czwartek 19 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Sielecka 25, 28, 31 |
9.30 i 15.30 |
2 |
Sielecka 30, 33, 35, |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Sielecka 32, 37 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Sielecka 34, 39 |
|
|
|
|
|
Piątek 20 I 2023
|
9.30 i 15.30 |
1 |
Sielecka 45, 53 |
9.30 i 15.30 |
2 |
Sielecka 51, 55 |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Sielecka 43, 49 |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Sielecka 41, 47 |
|
|
|
|
|
Sobota 21 I 2023
|
9.30 |
1 |
Kukułek (od dołu), Kukułek Boczna |
9.30 |
2 |
Cmentarna, Korczaka |
|
9.30 |
3 |
Kukułek (od góry) |
|
9.30 |
4 |
Klimontowska 47, 47A, B, C, D, E, F, G |
|
|
|
|
|
Poniedziałek 23 I 2023 |
9.30 i 15.30 |
1 |
Wawel domy prywatne, 17, 17A |
9.30 i 15.30 |
2 |
Andersa 2, 2A, 2B, 2C, 2D |
|
9.30 i 15.30 |
3 |
Andersa 2E, 2F, 2G, 4A, 4B |
|
9.30 i 15.30 |
4 |
Andersa 4C, 4D, 4E, 4F |
|
|
|
|
|
|
1 |
KS. PROBOSZCZ |
|
2 |
KS. KRZYSZTOF |
||
3 |
KS. ZENON |
||
4 |
KS. PIOTR |
Zastrzegamy ewentualne zmiany ze względu na zdarzenia losowe. Szczęść Boże!