Przejdź do treści
Slider2
Przejdź do stopki

Ogłoszenia duszpasterskie

Treść

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 15. - 22.05.2022 r.

 

1.      W tym tygodniu:

         A/ dzisiaj - o godz. 11.00 (a nie o 11.15!) msza św. dla dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.; także dziś o godz. 15.30 spotkanie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich; również dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca - ofiary składane na tacę przeznaczone są na inwestycje parafialne; za każdy gest hojności składam: Bóg zapłać!

         B/ w poniedziałek - święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski;

 

2.      Diakon Mateusz Stanek kończy praktykę duszpasterską. Serdecznie dziękuję Mu za dziewięciomiesięczną posługę w naszej parafii. Bóg zapłać! Jednocześnie proszę o modlitwę w Jego intencji. Sakrament święceń kapłańskich diakon Mateusz przyjmie w sosnowickiej katedrze 4 czerwca, a w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa odprawi w naszym kościele mszę św. prymicyjną.

 

3.      Ks. Kanclerz Mariusz Karaś przeżywa w tym roku jubileusz 25-lecia, a Ks. Wikariusz Łukasz Pasternak 20-lecia święceń kapłańskich. Z tej okazji 19 maja (tj. w najbliższy czwartek) zostanie odprawiona msza św. w intencji Jubilatów. Serdecznie zapraszam.     

 

4.      Przypominam, że w naszym kościele nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam do udziału.

 

5.      Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła do uroczystości rocznicy I Komunii św. Bóg zapłać!

 

6.      W minionym tygodniu do domu Ojca powrócił nasz parafianin: + Tadeusz Górski - Wieczne odpoczywanie...

 

7.      Wszystkim na kolejny tydzień życzę: Szczęść Boże!

80410