Przejdź do treści
Slider2
Przejdź do stopki

INTENCJE MSZALNE 22 MAJA - 28 MAJA 2023

Treść

 

PONIEDZIAŁEK – 22 MAJA

7.00

1

+ Krzysztof Zalewski – od siostry

2

O światło Ducha Świętego dla Julii Perek

8.00

++ Helena i Kazimierz Oracz

18.00

+ Tadeusz Górski – greg. 17

WTOREK – 23 MAJA

7.00

1

O światło Ducha Świętego dla Szymona Jastrzębskiego

2

+ Ryszard Ciborowski – od sąsiadów z ul. Narutowicza 34

3

++ Wincenty Pyrcz, Eufrażyna Kudla

8.00

+ Jacek Chrobot – 11 r.śm.

18.00

+ Tadeusz Górski – greg. 18

ŚRODA – 24 MAJA – WSPOMNIENIE NMP WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH

7.00

1

+ Józef Kubicki – od wnuka Jarosława z rodz.

2

O światło Ducha Świętego dla Eweliny Lis

3

+ Wiesław Blacha – od sąsiadów z bloku przy ul. Narutowicza 48B

8.00

+ Tadeusz Górski – greg. 19

18.00

Zbiorowa:

1/ + Bronisław Wolny – 16 r.śm. – od córek z rodz.

2/ + Radomir i Marek Kaweccy – od mamy i żony oraz dziadków

3/ + Marian Wąchała – 1 r.śm. – od żony i synów z rodz.

4/ + Henryka (k.) Jasińska – od Maryli z rodz.

5/ O Boże błog. dla Katarzyny i Tomasza Wiśniewskich w 7 r.śl. oraz dzieci Wiktorii i Mateusza

6/ + Łukasz Butanowicz – od rodz. Lipowieckich

7/ + Beata Skwark – od męża

8/ + Zdzisław Tyrkalski – od dzieci, wnuków i prawnuków

9/ ++ Kazimierz Foltyn, Stanisław i Helena Jokiel

10/ + Gabriel Woźniak – od matki Sabiny

11/ + Danuta Okularczyk – od rodziny Widera i Konieczny

12/ + Włodzimierz Skóra – od Małgorzaty Czerwień z Kęt

13/ + Urszula Rzepka – od Marii Kulig

14/ + Jerzy Szejnach – 1 r.śm.

15/ + Stanisława (k.) Karcz – od Zakładu Pogrzebowego „Eden”

16/ + Zygmunt Bełtowski – 1 r.śm. – od córki z rodz.

 

CZWARTEK – 25 MAJA

7.00

1

+ Tadeusz Górski – greg. 20

2

O światło Ducha Świętego dla Anny Lis

3

+ Waldemar Korzekwa – od Bogdana i Gabrieli

8.00

+ Michał Kuc i zm. z rodz. Kuc

18.00

Dziękcz. za otrz. łaski z prośbą o zdr., bł.B., dary DŚ, opiekę M.B. i św. Barbary dla:

dla Antoniego Górala w 81 r.ur. – od żony i dzieci

 

 

PIĄTEK – 26 MAJA – WSPOMNIENIE ŚW. FILIPA NEREUSZA, KAPŁANA

7.00

1

Dziękcz. za otrz. łaski z prośbą o zdr., bł.B., dary DŚ, opiekę M.B. i św. Barbary dla:

dla Iwo Badanko w 15 r.ur. oraz rodziców Katarzyny i Rafała

2

+ Marianna Drobniak – od córki z rodz.

3

O światło Ducha Świętego dla Tomasza Jastrzębskiego

8.00

+ Tadeusz Górski – greg. 21

18.00

+ Anna Stanek – od córki Edyty z mężem Maksymilianem

SOBOTA – 27 MAJA

7.00

1

W int. Rodzin przyjmujących MB z Szensztatu (Trzykroć Przedziwną)

2

+ Helena – 11 r.śm. i Mieczysław Piotrowscy

3

O światło Ducha Świętego dla Tomasza Rajcy

8.00

+ Tadeusz Górski – greg. 22

18.00

++ Stanisława (k.) – 26 r.śm., Józef i Zenona Skoczylas, Roman Rojszczak, Tadeusz Kuliński

NIEDZIELA – 28 MAJA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00

+ Ewelina Pełka – od syna z żoną i wnuka

8.30

+ Henryk Foryś – od żony i syna z rodz.

10.00

+ Stanisław Kmiecik – 8 r.śm.

11.15

++ Mariusz Poczęty – 1 r.śm. – od rodziców, żony, córki i prawnuków; + Halina Żmitruk – 7 r.śm. – od córki, wnuka i syna z rodz.

12.30

++ Stanisław i Zofia oraz dziadkowie Ostrowscy, Stanisław i Stanisława (k.) Komorowscy

16.00

+ Tadeusz Górski – greg. 23

18.00

+ Marek – 16 r.śm. i Radomir – 17 r.śm. Kaweccy

 
309631