INTENCJE MSZALNE 06 - 12 LUTEGO 2023
Treść
PONIEDZIAŁEK – 06 LUTEGO – WSOMNIENIE ŚW. MĘCZENNIKÓW PAWŁA MIKI I TOWARZYSZY |
||
7.00 |
1 |
+ Andrzej Madej – greg. 7 |
2 |
+ Stanisław Krasiński – od sąsiadów |
|
8.00 |
1 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 8 |
2 |
Dziękcz. za otrz. łaski z prośbą o zdr., bł.B., opiekę M.B. i św. Barbary dla organisty P. Miłosza z okazji imienin - od grup parafialnych |
|
18.00 |
+ Stanisław Bodzioch – od syna Wojciecha z rodz. |
|
WTOREK – 07 LUTEGO |
||
7.00 |
1 |
+ Andrzej Madej – greg. 8 |
2 |
+ Maria Zogornik – 1 r.śm. |
|
3 |
+ Marian Poprawa – 1 r.śm. – od córki z rodz. |
|
8.00 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 9 |
|
18.00 |
+ Stanisław Bodzioch – od syna Grzegorza z rodz. |
|
ŚRODA – 08 LUTEGO |
||
7.00 |
1 |
+ Andrzej Madej – greg. 9 |
2 |
+ Stanisław Krasiński – od żony i syna |
|
3 |
Dziękcz. za otrz. łaski od Matki Bożej i Jezusa |
|
8.00 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 10 |
|
18.00 |
Zbiorowa: 1/ + Grzegorz i Eugeniusz Łysek – od rodziny 2/ + Marian Wnuk – od żony z dziećmi 3/ + Roman Golla – 3 r.śm. - od mamy i rodzeństwa; + Kazimierz Otak – 10 r.śm. – od żony i dzieci z rodz. 4/ + Wanda Wiewiór - 1 r.śm. – od córek: Bożeny i Renaty z rodz. 5/ + Jerzy Niechciał – 24 r.śm. – od żony i córek z rodz. 6/ + Piotr i Anna Pęgiel – od córek z rodz. 7/ + Grzegorz Sady – od syna Marcina z żoną i wnuczką 8/ + Feliks Ziółek – 1 r.śm. – od żony i syna z rodz.; + Agnieszka Wieczorek 9/ + Jan i Henryk Czernik – od najbliższych 10/ + Leszek Olszewski – od bratanicy Ewy z mężem Andrzejem i rodziną 11/ O Boże błog. dla Stanisława Duś w 1 r.ur. oraz dla jego rodziców: Patrycji i Macieja 12/ + Stanisław Piekaj – od rodz. Warotów 13/ + Zofia Paw – od Usługi Pogrzebowe „Lilia” Kamil Pełka 14/ + Kazimiera Bracichowicz – od Agnieszki, Sandry i Mariusza Szewczyków
|
|
CZWARTEK - 09 LUTEGO |
||
7.00 |
1 |
+ Andrzej Madej – greg. 10 |
2 |
+ Stanisław Zymek – od Żywego Różańca |
|
3 |
+ Władysław – 28 r.śm. – Cecylia, Helena i Jan Kosińscy – od dzieci i wnuków z rodz. |
|
8.00 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 11 |
|
18.00 |
+ Stanisław Sarnik – 35 r.śm. – od syna z rodz. |
PIĄTEK – 10 LUTEGO – WSPOMNIENIE SW. SCHOLASTYKI, DZIEWICY |
||
7.00 |
1 |
+ Andrzej Madej – greg. 11 |
2 |
+ Ewa Makuch, Weronika Jasińska |
|
3 |
+ Aleksander Kałwa, Aurelia Grzywnowicz, Genowefa i Bronisław Wieczorek |
|
8.00 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 12 |
|
18.00 |
+ Ewa Otrząsek – od sąsiadów Tokarczyków |
|
SOBOTA – 11 LUTEGO, NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY Z LOURDES |
||
7.00 |
1 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 13 |
2 |
+ Andrzej Madej – greg. 12 |
|
3 |
+ Maria Makoś, Danuta Węgrzyn, Jan i Janina Dyrka |
|
8.00 |
+ Helena, Józef, Marianna i Stefan Pietrucha, Jan, Władysława (k.) i Bolesław Bieleccy |
|
18.00 |
+ Roman Baran – 13 r.śm. – od żony i syna |
|
VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 LUTEGO |
||
7.00 |
+ Kazimierz – 28 r.śm. i Janina Bąk, Teofil Halamoda |
|
8.30 |
W int. Legionu Maryi, osób wspomagających oraz o rozszerzenie Legionu |
|
10.00 |
+ Andrzej Madej – greg. 13 |
|
11.15 |
++ w czyśćcu cierpiący – greg. 14 |
|
12.30 |
Dziękcz. za otrz. łaski z prośbą o zdr., bł.B., opiekę M.B. i św. Barbary dla: 1/ Jacek i Grażyna Węgrzynowicz – 40 r.śl. – oraz dla dzieci i wnuczek 2/ Marta Zgraja – 41 r.ur. – od męża 3/ Jan Szydło – 9 r.ur. 4/ O zdrowie, Boże błog., opiekę M.B., św. Michała Archanioła dla pracowników i podopiecznych środowiskowego i dziennego Domu Pomocy Społecznej 5/ Barbara i Jerzy Jaskulscy – 50 r.śl.
|
|
16.00 |
+ Władysław i Rozalia oraz bracia Bugała, Jerzy Sieroń |
|
18.00 |
+ Henryk – 1 r.śm., Marian i Anna Janeccy, Ewa, Władysław, Aniela i Jan Hojda |